На звернення ЦК Профспілки до Кабінету Міністрів України щодо необхідності збільшення розміру надбавки за престижність праці педагогічним працівникам, поширення її на науково-педагогічних працівників та тренерів-викладачів, підвищення рівня оплати праці керівників навчальних закладів, управлінь та відділів освіти, бухгалтерських служб, груп централізованого господарського обслуговування надано відповідь Мінфіном, який не підтримує ці пропозиції, враховуючи нинішні соціально-економічні умови/ В листі говориться: "Що стосується пропозиції Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України про збільшення розміру надбавки, встановленої Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373, з 20 до 50 відсотків, то її реалізація потребує додатково понад 8,7 млрд. гривень.
Встановлення ще однієї надбавки за особливі умови роботи у розмірі 50 відсотків потребує додаткових коштів в сумі 14,5 млрд.гривень.
Підвищення посадових окладів керівникам навчальних закладів на 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) потребуватиме додатково ще 3,8 млрд. гривень.
В даних фінансово-економічних умовах вищевказані пропозиції не можуть бути підтримані.
Що стосується встановлення надбавки тренерам-викладачам та іншим працівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, то необхідно зазначити наступне. Перелік посад педагогічних працівників затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963. Посади керівників дитячо-юнацьких шкіл, їх заступників, тренерів-викладачів, інструкторів-методистів до вказаного Переліку не віднесені. Тому підстав для поширення на вказану категорію працівників надбавки, встановленої постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 №373, немає". Управління соціально-економічного захисту ЦК профспілки
|