КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Таращанська районна організація
Каталог файлів
Меню сайту

Корисні посилання
 • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
 • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
 • Федерація Профспілок України

 • Форма входу


  Категорії розділу

  Пошук

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 05:02

  Головна » Файли » Мої файли

  Постанова ради районної організації профспілки: Про роботу президії ради районної організації профспілки в 2017 році
  11.01.2018, 11:52

  ТАРАЩАНСЬКА  РАЙОННА  ОРГАНІЗАЦІЯ  ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ   УКРАЇНИ

                                                                                             Постанова ради районної організації профспілки

   

                                                               15 грудня 2017 року                                                           Протокол № 4

   

  Про  роботу президії ради  районної

  організації профспілки   в 2017 році

   

  Робота президії ради профспілки в 2017 році була спрямована на здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав і інтересів членів профспілки та консолідації зусиль профспілкових організацій в справі реалізації Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”.

  Районна організація профспілки підтримувала солідарні дії Федерації профспілок України в справі захисту прав працівників при написанні нового Трудового кодексу, захисті прав працівників на достойну заробітну плату та гідне життя. Підтримувала акцію протесту Федерації  Профспілок  проти  спроб влади збільшити ціну на  газ та комунальні послуги.  Делегація спілчан району 13 липня 2017 року прийняла участь в зібранні освітян  під Верховною Радою України для підтримки пропозицій  Центральний Комітет профспілки  працівників освіти щодо нового Закону України “Про освіту”.  

  В червні 2017 року була підписана Угода між Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України. Представник району (голова районної організації профспілки)  брав участь в роботі спільної комісії, яка готувала проект Обласної Угоди. Прийняття цієї Угоди створило умови для розробки Районної Угоди та колективних договорів. В жовтні 2017 року була підписана   Угода між відділом освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації та радою Таращанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України про співпрацю та соціальне партнерство на 2017 – 2020 роки. Районна Угода   складається з 11 розділів та 12 додатків, які регулюють трудові відносини та соціально-економічні питання працівників освіти закладів і установ освіти району. В листопаді – грудні 2017 року розпочався процес підготовки та підписання колективних договорів в закладах освіти району.

  Президія ради профспілки співпрацювала з  відділом освіти , районною державною адміністрацією і особливо з депутатською групою “Освіта” і районною радою в справі розв’язання соціально-економічних проблем працівників освіти. Спільними зусиллями і розумінням проблем розвитку освіти з боку депутатського корпусу району вдалося покращити фінансування закладів освіти та виплат, що гарантуються державою в статті 57 Закону України “Про освіту” та визначені наказом Міністерства освіти і науки України за №557. Для вирішення проблем освітян президія неодноразово зверталася до голови районної ради Урожай Л.Б.,  виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Шостака Ю.В. та начальника відділу освіти Якубовської Т.В.

  Голова організації профспілки брав участь засіданнях планово-бюджетної комісії районної ради та в роботі сесій райради.

    Президія ради профспілки, правовий інспектор праці постійно проводили роботу із надання юридичних консультацій працівникам освіти з питань трудового законодавства та соціально-економічних прав працівників. Для здійснення соціально-правового захисту працівників представники виборних профспілкових органів  працювали в атестаційних комісіях,  колегіях відділу освіти. 

  В поточному році президія ради профспілки продовжувала  концентрувати свою роботу та фінансові можливості для максимальної соціальної допомоги спілчанам. Так, для надання профспілкових виплат на лікування членів профспілки, їхніх дітей і родин були задіяні 71801 грн., що на 36% більше, ніж у попередньому  році. Із цієї суми обласна організація профспілки надала 10000 грн., а решта президія ради і профкоми. Таких допомог надано 148 членам профспілки. Для проведення культурно-масової роботи були використані 120567 грн., а ще передбачаються витрати для проведення новорічних та різдвяних заходів. Форми проведення культурно-масової роботи були різні: організації екскурсійних поїздок ( м. Чернігів, м. Київ, м. Канів і інші) , проведення новорічних заходів, Дня працівника освіти, ювілеїв закладів освіти та працівників освіти. Надавалися кошти для проведення районного    фестивалю “Козацький гарт”.

  Президія ради профспілки і профспілкові комітети активно працювали в  комісіях із загальнообов’язкового державного соціального страхування. Всі подані  листи із тимчасової втрати працездатності,  із  вагітності і пологів  були розглянуті комісіями і прийняті рішення про їх оплату.  Комісія відділу освіти оплатила їх на суму 347080 грн. Міжрайонна виконавча дирекція фонду соціального страхування в 2017 році лікувально-оздоровчих путівок не надавала  і вже останні роки  фонд  не надає  дитячих новорічних подарунків.

  В 2017 році з метою покращення роботи з охорони праці президія ради профспілки для проведення навчання керівників закладів освіти з питань охорони праці і пожежної безпеки   задіяла  2000 грн. профспілкових коштів.

  Важливим джерелом інформування профорганізації про діяльність виборних профспілкових органів залишається  використання інтернет-ресурсу галузевої профспілки, обласної корпоративної мережі та безпосередньо робота сайту районної організації профспілки. Сайт районної організації профспілки наповнюється важливою інформацією про дії профспілок України, нормативно-правовими документами, активна і профспілкова електронна пошта psptar@ukr.net. У поточному році було здійснено підписку на газету “Профспілкові вісті ” (підписано 6 екземплярів газети), “Бібліотечка голови профкому” (підписано 6 екземплярів журналу), газети “Праця і зарплата” “Таращанський край”, журнал “Кадровик” та Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України.

  Проте, президії ради профспілки слід продовжувати   покращувати роботу   з виконання рішень VIIІ з’їзду Профспілки працівників освіти і статутних вимог. Співпрацювати із державними органами, відділом освіти, органами місцевого самоврядування щодо виділення коштів в розмірі 0,3% від фонду оплати праці на культурно - масову, оздоровчу роботу і 0,2% на охорону праці, відповідно до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, Закону України “Про охорону праці”.

  Визначаючи пріоритетні напрямки роботи районної організації профспілки на 2018 рік, рада районної організації профспілки п о с а н о в л я є:

  1. Звіт про роботу президії ради районної організації профспілки в 2017 році  прийняти до відому.
  2.  Головним напрямком роботи президії визначити діяльність щодо виконання рішень VII з’їзду профспілки працівників освіти, Статуту галузевої профспілки, Галузевої, обласної, районної колективних Угод  та контролю за підписанням та виконанням колективних договорів у закладах і установах освіти району.
  3. Президії  ради районної організації профспілки здійснювати постійний громадський контроль за виконанням керівниками закладів і установ освіти, державними органами та органами місцевого самоврядування закону  “Про освіту” та КЗпП України, Закону України “Про  професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”.
  4.  Президії  ради районної організації профспілки вдосконалювати інформаційну роботу,  ефективно використовувати можливості  сайту районної профспілкової організації, контролювати  роботу профкомів з питань інформування членів профспілки про статутну  діяльність галузевої профспілки, змін в трудовому законодавстві та системі оплати праці.
  5. Президії спільно з профспілковими комітетами посилити вплив у здійсненні громадського контролю за станом безпеки праці в установах і закладах освіти району, згідно Закону України  “Про охорону праці” та співпрацювати з відділом освіти в справі атестації робочих місць за умовами праці.
  6. Президії  ради районної організації профспілки співпрацювати за принципами соціального партнерства із  відділом освіти, районною державною адміністрацією, районною радою і  депутатами-освітянами  із метою покращення фінансування закладів освіти та вирішення соціально-економічних проблем працівників освіти району.
  7. Головам профспілкових комітетів довести інформацію про звіт президії  ради районної організації профспілки про роботу в 2017 році до відома членів профспілки.
  Категорія: Мої файли | Додав: admintar
  Переглядів: 53 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Районна організація Профспілки 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz